یکی از شرایط مهم برای تعمیرات تخصصی موتور، استفاده از قطعات اصلی در تعمیرات است و اگر به هر دلیل قطعات اصلی نباشند موتور بعد از تعمیر دوباره معیوب خواهد بود و شما باید دوباره هزینه های تعمیر موتور را پرداخت نمایید.
مرکز تعمیرات امداد خودرو تهران تمامی موتور های تعمیری خود را به مدت یک سال گارانتی میکند و شما از هر بابت آسوده خواهید بود.

تعمیر اساسی موتور تویوتا و لکسوس


Service prices from:

$ 50

تعمیرات تخصصی انواع موتور خودروهای تویوتا با یک سال گارانتی تعمیر اساسی موتور 1GR-FE لندکروزر و پرادو شش سیلندر تعمیر موتور 2TR-FE پرادو چهار سیلندر تعمیر موتور 2AZ-FE کمری و رافور تعمیر موتور کرولا تعمیر موتور یاریس تعمیر موتور 2GR-FE لکسوس RX,ES و تویوتا آریون تعمیر موتور شش سیلندر 3GR-FE لکسوس IS

تعمیر اساسی موتور هیوندای و کیا


Service prices from:

$ 60

تعمیرات تخصصی انواع موتور خودروهای هیوندای با یک سال گارانتی. تعمیر موتور تائو هشت سیلندر سنتنیال و موهاوی تعمیر موتور شش سیلندر لامدا جنسیس تعمیر موتور های شش سیلندر از نوع لامدا آزرا سانتافه 3.5 گرنجور کادنزا و سورنتو تعمیر موتور چهار سیلندر تتا 2 سوناتا توسان سانتافه اپتیما و اسپورتیج

تعمیرات تخصصی گیربکس اتوماتیک


Service prices from:

$ 75

خدمات تخصصی تعمیرات گیربکس اتوماتیک خودروهای تویوتا لکسوس هیوندای و کیا با یک سال گارانتی و تضمین کیفیت. تست کامل گیربکس با دستگاه های تخصصی و عیب یابی کامل گیربکس ، تعمیر کامل گیربکس اتوماتیک و نو سازی کامل و اورهال گیربکس ، سرویس ساعت گیربکس و رفع عیوب شایع این قسمت ، رفع تمامی مکث و تاخیر گیربکس های اتوماتیک در هنگام تعویض دنده ، رفع تمامی ضربه های گیربکس در هنگام تعویض دنده و تمامی خدمات تخصصی مربوط به گیربکس های اتوماتیک

تعمیرات تخصصی کلیه موتور ها


Service prices from:

$ 49

تعمیرات تخصصی موتور در این مرکز به صورت کاملا اصولی انجام می شود. تیم تخصصی تعمیر موتور تعمیرگاه چهارسوقی با بهره گیری از اخرین روش های به روز تعمیرات اساسی موتور و تکنیک های خاص تراشکاری، موتور خودروی شما را به صورت استاندارد تعمیر خواهد نمود. یکی از شرایط مهم برای تعمیرات تخصصی موتور، استفاده از قطعات اصلی در تعمیرات است و اگر به هر دلیل قطعات اصلی نباشند موتور بعد از تعمیر دوباره معیوب خواهد بود و شما باید دوباره هزینه های تعمیر موتور را پرداخت نمایید.

عیب یابی کامل گیربکس های اتوماتیک و بررسی میزان سلامت گیربکس


Service prices from:

$ 75

رکز تخصصی امداد خودرو تهران با بهره گیری از تجهیزات سبک و سنگین تست و عیب یابی گیربکس از قبیل دیاگ های تخصصی ، سیمولاتور گیربکس که شرایط جاده ای را شبیه سازی میکند ، دستگاه های تست فشار هیدرولیکی گیربکس های اتوماتیک ، تستر ساعت گیربکس و… گام بلندی برای عیب یابی کامل گیربکس های اتوماتیک برداشته و با داشتن تیم تخصصی تعمیرات ، خدمات درجه یک تعمیر گیربکس های اتوماتیک تویوتا و لکسوس و هیوندای و کیا را به شما عزیزان ارائه می دهد.

تعمیرات تخصصی گیربکس اتوماتیک


Service prices from:

$ 75

روغن گیربکس به عنوان مهمترین بخش در گیربکس های اتوماتیک به شمار می رود و اکثر ایرادات گیربکس به واسطه خراب بودن روغن گیربکس پدیدار می شود. روغن های تقلبی و بی کیفیت که بازار ایران را کامل در اختیار گرفته باعث می شود گیربکس به سرعت مستهلک شده و از بین برود. لذا در انجام سرویس های گیربکس خیلی جدی باشید. این مرکز با واردات روغن های اصلی گیربکس خودروهای تویوتا لکسوس هیوندای و کیا با دستگاه های مخصوص روغن گیربکس اتوماتیک خودروی شما را تعویض می نماید. لطفا در جریان باشید با هربار تعویض روغن گیربکس باید صافی گیربکس نیز تعویض گردد.


برای مشاهده گالری نمونه کارها اینجا کلیک کنید


نمونه کارها

+989353055051

noreply@envato.com